У Полтаві розпочали перевірку технічного стану транспортних засобів, які займатимуться громадським перевезенням


За два дні мають оглянути 13 полтавських автобусів, які пропонують для використання на маршрутах громадського перевезення в обласному центрі. Об этом сообщает mustang-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Біля будівлі Полтавської обласної ради представники Нацполіції, Укртрансбезпеки та управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації перевіряють технічний стан транспортних засобів, які планують взяти участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

На огляд загалом у Полтаві буде надано 13 автобусів, а по районах — 30. Всіх, хто пройде перевірку технічного стану, допустять до участі у конкурсі. А тих, кому не вдасться це зробити, не допустять до маршрутів. Загалом, маршрутів 60”, – розповів начальник відділу транспорту та зв’язку Полтавської ОДА Сергій Гайдар.

Перевірка триватиме два дні поспіль — 14 серпня з 9 до 11 години та 15 серпня з 15 до 17 години.

“Працівники патрульної поліції будуть оглядати візуально автобуси, перевіряти наявність відповідних документів у водія, комплектність транспортних засобів та зовнішні світлові прилади”, – розповів майор поліції Тарас Полтавець.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/08/u-poltavi-rozpochaly-perevirku-tekhnichnoho-stanu-transportnykh-zasobiv-iaki-zaymatymut-sia-hromads-kym-perevezenniam/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя