На Пушкінській прокладають «обрубану» велодоріжку (фото)

Фото: Ігор Іванов Об этом сообщает myflon.in.ua со ссылкой на СМИ.



Під час ремонту, який триває на вулиці Пушкінській у центрі Києва, проклали велодоріжку, яка несподівано обривається за кількадесят метрів до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького.

Фотографію опублікував у Facebook-спільноті «Білий велосипед» Ігор Іванов. На знімку доріжка ще не має асфальтового покриття.

Як повідомив радник із питань розвитку велоінфраструктури Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Станіслав Клименко, з поліцією було погоджено, що велодоріжка доходитиме до перехрестя і спускатиметься на проїжджу частину. Та цю вимогу було проігноровано.

Попередня схема велодоріжки



«Перепогодження проєкту і внесення змін взагалі робилось без участі Сектору розвитку веломережі, тому цей обрубок був для всіх неприємним сюрпризом», – зазначив він.

Фото: Станіслав Клименко



Ремонт на Пушкінській розпочався наприкінці серпня. Вже під час робіт виявилося, що проєкт не передбачає облаштування очікуваного наземного пішохідного переходу на перехресті з вулицею Богдана Хмельницького, біля метро «Театральна». Активісти влаштували акцію за облаштування на Пушкінській наземного переходу зі світлофором, після чого у КМДА розпорядилися його облаштувати.

Згодом на Пушкінській з’явилася дивна велопарковка, яку невдовзі прибрали. Так само з’являлися і зникали стовпчики у стилі стімпанк.

На капітальний ремонт вулиці Пушкінської загалом витратять 144 мільйони гривень.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/03/na-pushkinskij-prokladayut-obrubanu-velodorizhku-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя